# JUSTIN BIEBER TURKEY FAN #
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

# JUSTIN BIEBER TURKEY FAN #

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Pretty Little Liars

2 posters
YazarMesaj
chocolate.
Bayan Mod.
Bayan Mod.
chocolate.

Pretty Little Liars Empty
MesajKonu: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Bullet-star-iconPaz Haz. 09, 2013 4:54 am

Film Özeti
Pretty Little Liars, Sara Shepard'ın aynı adlı roman serisinden uyarlanmış bir ABC Family dizisidir.8 Haziran 2010'da yayınlanmaya başlanmıştır.Dizi,bir arkadaş grubunun 5 kızını anlatır - Spencer Hastings, Hanna Marin, Aria Montgomery, Emily Fields, ve Alison DiLaurentis. Bir pijama partisinde Alison kaybolur ve hiçbir yerde bulunamaz.1 yıl sonra cesedi eskiden yaşadığı evin arka kısmında bulunur.Cesedi bulununca diğer dört kız "A" adlı anonim birinden mesajlar alır, bunlar sadece Alison'ın bildiği sırları içeren mesajlardır.Cenaze töreninden sonra bile mesajlar almaya devam ederler. Ve bu sayede tekrar bir araya gelirler.
Hunter.
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
Hunter.

Pretty Little Liars Empty
MesajKonu: Geri: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Bullet-star-iconPaz Haz. 23, 2013 12:54 am

Başladım ama daha ilerleyemedim. İzlediğim diğer dizilerden sonra pek etkilenmedim açıkcası ama izlemeye devam edeceğim. İlerde daha güzel olaylar olduğunu duydum.
Teşekkürler.
http://demilovatotr.yetkinforum.com/

Pretty Little Liars
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Pretty Reckless - My Medicine
» The Pretty Reckless - Make Me Wanna Die