# JUSTIN BIEBER TURKEY FAN #
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

# JUSTIN BIEBER TURKEY FAN #

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ünlü aktöre benzemek için 5 bin dolar harcadı

2 posters
YazarMesaj
Hunter.
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
Hunter.

Ünlü aktöre benzemek için 5 bin dolar harcadı Empty
MesajKonu: Ünlü aktöre benzemek için 5 bin dolar harcadı   Ünlü aktöre benzemek için 5 bin dolar harcadı Bullet-star-iconCuma Haz. 21, 2013 12:14 pm

Ünlü aktöre benzemek için 5 bin dolar harcadı P9cw7

ABD’li Nicholas Ryan, hayran olduğu Ryan Gosling’e benzemek için iki saat süren botoks ve dolgu tedavisi gördü.

]ABD’li Nicholas Ryan, hayran olduğu Ryan Gosling’e benzemek için iki saat süren botoks ve dolgu tedavisi gördü.

Ünlü bir aktör olmaya çalışan 32 yaşındaki Nicholas Ryan, kahramanı olan film yıldızı Ryan Gosling’e benzemek için birçok estetik yaptırdı. Nicholas, amacının Hollywood’da iş bulmak ve kadınlarla beraber olma şansını arttırmak olduğunu söyledi.

ABD’nin Los Angeles şehrinde yaşayan ve sahne ismini Ryan yapan aktör, “Çene kemiğimin Ryan Gosling’inki gibi daha anlamlı olmasını istedim” dedi ve en sevdiği Ryan Gosling filminin 'Suç Çetesi' olduğunu ifade etti.

Nicholas Ryan, “Ryan Gosling hem kadınların bayıldığı hem de Amerikalıların aradığı bir yüz. Ona benzeyerek daha çok seçmeyi kazanacağımı umuyorum. Bu nedenle ameliyat oldum” sözleriyle ameliyat olma nedenini anlattı. Nicholas Ryan’ı 5 bin dolar karşılığında Hollywood’un ünlü estetik cerrahı Tim Neavin ameliyat etti.

Daily Mail'in haberine göre, Hollywood’un en seksi erkeklerinden biri olarak görülen Ryan Gosling’e benzemek isteyen tek kişi Nicholas değil. Cerrah Neavin birçok erkek hastasının ameliyata Ryan Gosling fotoğraflarını getirdiğini belirtti. Nicholas “Sadece daha iyi görünmüyorum, daha iyi de hissediyorum” dedi.

Benzeyememiş bence.
Kaynak: Dünya Magazin.
http://demilovatotr.yetkinforum.com/
niallınmidesi
Üye
Üye
niallınmidesi

Ünlü aktöre benzemek için 5 bin dolar harcadı Empty
MesajKonu: Geri: Ünlü aktöre benzemek için 5 bin dolar harcadı   Ünlü aktöre benzemek için 5 bin dolar harcadı Bullet-star-iconC.tesi Haz. 22, 2013 6:46 am

bencede hiç benzememis o yukarıdaki onun resımımı ? onun resımıyse deymemıs ... eskı halınde kalsaymıs ...

Ünlü aktöre benzemek için 5 bin dolar harcadı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ünlü Olmayan Taşlar
» Jonas Brothers'ın yaz turnesine katılacak ünlü.....
» Aref Kimler İçin Çalışıyor
» Ünlü Olmayan Taşlar Part 2 ; Roma Acorn
» Efsane Aşıklar için Kırmızıya Bürünelim