# JUSTIN BIEBER TURKEY FAN #
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

# JUSTIN BIEBER TURKEY FAN #

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kiss Me | Giriş

4 posters
YazarMesaj
Hunter.
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
Hunter.

Kiss Me | Giriş Empty
MesajKonu: Kiss Me | Giriş   Kiss Me | Giriş Bullet-star-iconCuma Haz. 21, 2013 11:47 am

Kiss Me | Giriş Nw73d

Kiss Me | Giriş

‘’Ateşin var mı?’’

Genç adam,dudaklarına gö türdüğü sigarayı geri çekip,gri dumanı dudaklarının arasından yavaşça bıraktı.Başını kadifem sesli kıza döndürürken,arka cebinde ki kibrit kutusunuda ona fırlatmıştı.Kız,yavaşça uzanıp,onun gibi sert bir kayalığa oturdu.Cebinde ki sigarasını yakıp,dudaklarına gö türdüğünde ciğerlerine koca bir nefes çekti. Genç adam karşısındaki, yağmurdan ıslanmış, titreyen vücuda baktı. Sert bir duyguyla umursamaz bir yüz ifadesi takınıp,

’İntihar edeceksen baştan söyle de gideyim.Sonra üzerime kalırsın felan.’’diye alayla sözlerini noktalandırdı.

Nina küçük burnunu dikçe kaldırıp dudaklarını sertçe ısırdı.

‘’Öldüğümü fark etmezler .Endişelenme.’’

‘’Güzel.’’

Nina başını tekrar denize çevirip ayaklarını sallamaya başladı. Genç adam,kızı süzdü bir kaç dakika. Yanında ki birayı kıza uzatırken,başını yaaşça kayalıklara bıraktı.Arada bir sertçe gelen su dalgası paçalarını ıslatsada,umursamadı. 

Nina,birayı alıp,başına dikerken,o da aynı şekilde başını kayalıklara uzatıp,ayaklarını üst üste koydu.

''Adın ne baş belası?''diye sordu Harry, sert ve soğuk dille.

''Nina,ama sen bana kısaca 'baş belası'diyebilirsin''diye yanıtladı Nina.Nina başını uzatıp,uyumak üzere olan adama baktı.

''Sen de Harry.Bak benden sana uyarı.Dövme yaptıracağın zaman adını yazdırma olur mu?''

''Kes sesini baş belası.''

'İyi canım,sana da hiç yaranılmıyor.Neden bu kadar çok dövmen var?Mazoşist misin?Nerden geldin?Ruslara benziyorsun az da.Ayrıca bacağında ki sargı ne?Bıçak yarası mı?Sana diyorum.''

''Su ister misin?''

''Kes sesini Harry.'' Nina küçük burnunu tekrar kaldırıp,kaşlarını çatmıştı.Bu haliyle ne kadar komik göründüğünün farkında mıydı?Harry belkide aylar üzerinden ilk defa küçük bir gülümseme yerleştirdi yüzüne.Ama Nina'nın sorduğu soruyla ilk defa bu kadar heyecanlandığını hissetmişti.

''Beni öper misin?''

Birçok sitede hikayeme ilgi duyuldu. Farklı sitelerde bir çok okuyucum var. Burada da beğenmeniz umuduyla.
http://demilovatotr.yetkinforum.com/
Kül Kedisi
Üye
Üye
Kül Kedisi

Kiss Me | Giriş Empty
MesajKonu: Geri: Kiss Me | Giriş   Kiss Me | Giriş Bullet-star-iconCuma Haz. 21, 2013 11:11 pm

ben çok sevdim hikayeni. güzel bir giriş oldu Smile 
hikayede justin geçecek mi? bayıldım. devam et ve link istiyorum. teşekkürler Very Happy
Hunter.
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
Hunter.

Kiss Me | Giriş Empty
MesajKonu: Geri: Kiss Me | Giriş   Kiss Me | Giriş Bullet-star-iconCuma Haz. 21, 2013 11:19 pm

Kül Kedisi demiş ki:
ben çok sevdim hikayeni. güzel bir giriş oldu Smile 
hikayede justin geçecek mi? bayıldım. devam et ve link istiyorum. teşekkürler Very Happy
Normalde bir One Direction hikayesi fakat isterseniz Justin'i de hikayeye katabilirim..(:
niallınmidesi
Üye
Üye
niallınmidesi

Kiss Me | Giriş Empty
MesajKonu: Geri: Kiss Me | Giriş   Kiss Me | Giriş Bullet-star-iconC.tesi Haz. 22, 2013 6:37 am

hikayeni çok begendım Smile zaten one direction hikayelerine bayılırım . romanlarada zaten Smile herneyse çok guzel hıkaye yazıyorsun Smile okuduguma hıc pısman olmadım Smile yanlız yazı tıpını yada yazı buyuklugunu deıstırırmısın ?
Hunter.
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
Hunter.

Kiss Me | Giriş Empty
MesajKonu: Geri: Kiss Me | Giriş   Kiss Me | Giriş Bullet-star-iconC.tesi Haz. 22, 2013 11:47 am

niallınmidesi demiş ki:
hikayeni çok begendım Smile zaten one direction hikayelerine bayılırım . romanlarada zaten Smile herneyse çok guzel hıkaye yazıyorsun Smile okuduguma hıc pısman olmadım Smile yanlız yazı tıpını yada yazı buyuklugunu deıstırırmısın ?
Hikayenin biçimine daha uygun olduğu için bu yazı türünü kullanıyordum. İstersen 1 kat daha büyütebilirim. 
Beğenmene çok sevindim. 
Yorum için teşekkürler.
Heart
Süper Mod.
Süper Mod.
Heart

Kiss Me | Giriş Empty
MesajKonu: Geri: Kiss Me | Giriş   Kiss Me | Giriş Bullet-star-iconPaz Haz. 23, 2013 3:00 pm

Çok beğendim profildeki yorum işini de sadece arkadaşlar yorum yapabilir profile ve arkadaşlık isteğimi kabul et ki link atabilesin =) devam et lütfen
http://magazinblogu.blogstop.com
Hunter.
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
Hunter.

Kiss Me | Giriş Empty
MesajKonu: Geri: Kiss Me | Giriş   Kiss Me | Giriş Bullet-star-iconPaz Haz. 23, 2013 8:55 pm

Heart demiş ki:
Çok beğendim profildeki yorum işini de sadece arkadaşlar yorum yapabilir profile ve arkadaşlık isteğimi kabul et ki link atabilesin =) devam et lütfen
Beğenmene sevindim.
Pekala, kabul ediyorum.

Kiss Me | Giriş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selena Gomez Kiss & Tell Albümü Dinle