# JUSTIN BIEBER TURKEY FAN #
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

# JUSTIN BIEBER TURKEY FAN #

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kısa bir Romantik Komedi (SAÇMA) one direction

YazarMesaj
niallınmidesi
Üye
Üye
niallınmidesi

Kısa bir Romantik Komedi (SAÇMA)  one direction Empty
MesajKonu: Kısa bir Romantik Komedi (SAÇMA) one direction   Kısa bir Romantik Komedi (SAÇMA)  one direction Bullet-star-iconPtsi Haz. 17, 2013 6:30 am

Merhaba ,
benim adım selin kardeşimin adıda songül istanbulda yaşıyorum . Benim gelecek hafta ortaokul mezuniyetim var ve en son dolabıma baktığımda hiç kıyafet kalmamıstı bu yuzden annemden para isteyip alısverıse cıkmalıyım .

-anne bakarmısın bana biraz para verirmisin ortaokul mezuniyet balom için alısverıs yapacagım

Annem tuğçe :
- Tamam kızım olur eve erken gel yarında devam edersın nasıl olsa kaçmıyor mağaza değilmi ?

- Tabi anneciğim olur

Herneyse ben şimdi aşışverişe gidiyordum . evden çıktım ve avm ye vardım . Sonradan avm ye girdim ordaki mağazalara falan baktım . ve bir mağazaya baktım ... ve orda çok güzel kıyafetler vardı . birkaç tanesini denedim ama çok büyük gösteriyorlardı o kıyafetler ... herneyse ayakkabıcıya girdimm ... ama topuklu ayakkabılardı sonra yolumu çevirdim ... baska mağazalara bakıyordum .....

Mağazalara bakarken yemek mağazası gördüm ve karnım acıkmıstı .... bırazcık yemek yedım ve sonra tekrar dolasmaya cıktım ... bır mağaza gordum ve gırdım .... kıyafetler bakıyordum tam bana goreydıler .... bende denedım fln yanındada aynı o kıyafete uycak bı ayakkabı buldum .... tekrar gezdım baska bırseylere bakcaktım ...

Sonradan vazgectım . o mağazaya gerı dondum ve ayakkabıcıya girdim ilk önce ... ordan ayakkabımı denedım ve aldım ... dığer mağazaya gırdım kıyafetlerı denıyordum ... sonra mağazanın kapanmasına 5 dk kalmıstı bende slkmıyım neyım hala deniyorum kıyafetlerı işte... sonra ben tam alıcaktımki kasiyer çıkıyordu mağazayı kapatıyordu ben hayır duurr dedım ama duymadı sanırım ...
ilkten duyar diye dusundum ama sonra ... kaldım orda ... hernyse ben orda beklıyordum sabahın olmasını fln sonra erkek reyonlarına gırdım baktım oylesıne ....

OO hayır hayır Bu tesadüf Olamazz !! inanamıyorummm dedim ve kendimi karanlık bi giysi mağazasında buldum ve sadece 5 dklık bayılmaymıs 5 dk sonra ayıldım .S herneyse buuu buu buu Niall dıı

yanıma gelıp merhaba dedı tanısalımmı dedı bende olur dedım ve tanıstık bana bakakaldı bırsey dıyodum nenene affedersın ne oldu dalmıstımda dedı bende dedımkı banamı daldın yoksa dedım oda eeevet dedı utanaraktan sonra ben cok tatlısın dedım oda sende dedı bende utandım oda ve guluştuk sonra bana bızım yanımıza gelebılırsın dedı senı kacırcam dedı bende neoluyo oyle ya dedım nası yanıııı benden hoslanıorsun dıe benı kacırcanmı dedım oda evett olamazmı dedı herneyse benı kacır dedım ama annemler uzuldum bı an falan benı guldurmek ıcın bırseyler yaptı herneyse ondan sonra ben kabulettım teklıfını falan ıste sonra orda sabaha kadar kalcaktık neyle yatacagız dedı bende ona ustune elbıse ortebılırsın dedım bende yapcam dedım sonra niall hadi yatalım dedı ben bırlıktemı dedım oda ıstemıyorsan o zmn yatmıyayım . bende yada yatalım dedım bısı olmaz dedım sonra onla yatıyorduk ınanmıyorum ben gozumu kapattım bırseyler dusunuyordum tamda niall ve dıgerlerıyle ılgılı acaba nasıl olck fln dıye herneyse gozumu actıgımda karsımda bı surat gordum bu niall ın suratıydı napıyorsun dedım anıden cektı ve hıcc dedı bende bana hicbirsey gıbı gelmıyor ama dedım neyse dedım sonra ıste uyuya kalmısım sabah kalktım ışıklarla uyandım ve mağazadan cıktım herkezden gızlı bır seklıde niallı bekleyen guvenlıgın yanına gıttım arabaya bındık falan ıste sonra onların evıne dogru yolumuzu tuttukkk ..................

ve niall aniden kararını deıstırdı otele gıdk dedı bnde ok dedım .D gıttık sonra yatacktık uykumuz gldı yattık ...

sabah kalktım duş alacaktım Very Happy

niall: bırlıkte alalımmı dedı .
niallınmidesi
Üye
Üye
niallınmidesi

Kısa bir Romantik Komedi (SAÇMA)  one direction Empty
MesajKonu: Geri: Kısa bir Romantik Komedi (SAÇMA) one direction   Kısa bir Romantik Komedi (SAÇMA)  one direction Bullet-star-iconC.tesi Haz. 22, 2013 7:51 am

bende olur dedım ve banyoya gırdık ılkten utandım ama soyun dedı Very Happy bende arkanı dön dedım dönemem dedi nasıl olsa banyoda bırlıkte banyoyapcaz dedı bende olsun dedım oda dondu bende soyundum tabı ondan sonra sıra ona geldı soyundu oww hayır her yeri gözüyüyordu 18cm lik şeyi bile Very Happy tabıkı gozukecektı Very Happy upuzundu nasıl sığdırıyorsun dedım Very Happy güldü neden dedi diğerlerinin dahada büyük dedi onlara sormalısın bence dedı Very Happy falan ıste sonra dudağıma bır opucuk kondurdu Very Happy sonra basıma sampuan sıkıp yıkadım en son sıra ovalamaya gelmıstı nıall kucagıma otur dedı bende tmm dedım ama oturdugumda olan olmustu Very Happy  18 cm si benım şeyime gırmıstı artık utancımdan bırsey dıyemıyorum Very Happy

Kısa bir Romantik Komedi (SAÇMA) one direction
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kisa Abiyeler
» One Direction Fan
» ONE DİRECTİON
» One Direction
» One Direction | Tumblr Çalışmaları