# JUSTIN BIEBER TURKEY FAN #
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

# JUSTIN BIEBER TURKEY FAN #

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sinemalar

YazarMesaj
TeRLaN
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
TeRLaN

Sinemalar Empty
MesajKonu: Sinemalar   Sinemalar Bullet-star-iconCuma Haz. 14, 2013 4:46 am

alıntıdır.one direction sitemdeki üyeden "napud"

napud demiş ki:
Sinema kavramı bir perde üzerine ışık yansıtılıp bu ışıkla oluşan görüntülerin hızlandırılıp beyinde tek görüntü olarak algılanmasını sağlayan,eğlence aracı olarak tanımlanabilir. Bugünlerde bir sürü sinema kuruluşu var.Adını vermek istemiyorum.Ama bu sinema kuruluşlarının hepsi de kaliteli bir sunuş yapmıyor.Sizde cüzi(böyle yazılıyor sanırım) miktarlar isteyip,kalitesiz ve kötü koşullarda sinema izletiyorlar.Ben de şikayetçiyim bu konuda. Ben kaliteli bir sinema keyfi için yüksek miktarlar verebilirim. Biraz da size vizyondaki filmleri söyleyeyim:
-Celal ile Ceren: Şahan abiden komik ve eğlenceli bir sinema keyfi sizi bekliyor.Kendim izledim.İki sözlünün birbirleriyle tartışması ile başlıyor film.Celal arkadaşlarıyla bir arkadaşının bekarlığa veda partisine gitmek istiyor.Ama Ceren izin vermiyor.Celal ise izinsiz gidiyor.Bunu öğrenen Ceren, Celal'i terkediyor. Daha sonra filmde komedi başlıyor.Kız Celal e büyüler yaptırıyor falan....Filmin sonunda Celal Ceren e çok güzel bir evlenme teklifi yapıyor.
Not:Filmde fazla olmasa da erotik sahne var çocuklarınızla gitmeyiniz.Aslında o sahneler sadece komedi unsuru tam olarak erotiklik sayılmaz.
-Cem Yılmaz Fundamentals: Bu filmi izlemedim ama duyduklarım var. Mesela Cem Yılmaz ın standup gösterilerinden oluşuyor.Ayrıca esprilerinde sürekli belden aşağı vuruyormuş.Bence gidin,görün...
https://jbturkey.1forum.biz

Sinemalar
1 sayfadaki 1 sayfası