# JUSTIN BIEBER TURKEY FAN #
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

# JUSTIN BIEBER TURKEY FAN #

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı

5 posters
YazarMesaj
niallınmidesi
Üye
Üye
niallınmidesi

birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Empty
MesajKonu: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconPerş. Haz. 13, 2013 3:37 am

Arkadaslar bakın sımdı ben Balıkları çok severım eqer sızde sevıyorsanız okuyun lutfen !!

benım balıgım var ve henuz erkekmı kızmı bılmıyorum nasıl anlasılır bılenınız varsa yorum olarak yazsın lutfenn :)herneyse balıklara bakmamız ıcın bır petshoptan balık aldıgımızdan sonra (benım japon balığım var o yuzden sızlere arastırdıgım ve kendımın buldugu arastırmaları soyleyecegım)
evet japon balıgına nasıl bakılır ?

Japon Balıkları ınanılmaz obur balıklardır,siz ne kadar verırsenız verın bır Japon Balıgı saglıklı olması halınde çatlayana kadar yemlemenızı karsılıksız bırakmayacaktır.
benım 1 balıgım var ve kavanoza koyuyorum hemde 1 lıtrelık :Dya bence yetıyo o kavanoz hıc sıkıntı çekmıyor ama yanına 1 balık daha alırsanız 2 balık dayanamaz benım o kavanozun ıcınde 2 balıgım vardı oldu teki nasıl oldugunu anlarsınız ?
- eğer balık ters donmusse ıntar etmıs olur benımde oyle oldu
ve bız o balıgı annemın cıceklerının topragına gömdük ben onu ablam öldürdü diye biliyorum çok uzuluyorum hatırladıkca herneyse ablam o balıgı ılk aldıgımızda şoyle bırsey yaptı çay kasıgının çeyregı kadar yem attı çok geldı sandım ama bılmıyorum sız buyudukce fazlalastırırsanız onu bırsey olmaz dahada ıyı olur ha buarada
balıkların akvaryumunu her ay 1 kere temızleyın tmmı ?

-------------Japon balığınım kabız oldu ne yapacağım???------------------

kabızlık belirtileri şunlardır

* Balığın karnı şiş olması
* Ters yüzmesi ( sakın öldü sanmayın )
Balığınızın kabız olması durumunda balık ters yüzmeye başlayınca balığınızı sürekli haraket ettirin balık sürekli haraket halinde olsun ve bezelye yada ıspanak haşlayıp kabuklarını soyup verebilirsiniz balığınıza ama yutabileceği boyutta olsun 

balıgımı nasıl yemleyebılırım ?

sabah aksam beslersenız ıyı olur ve en az 2 tane ama buyukluklerıne kucukluklerıne gore benım balıgım 2-3 cm arası ve ben en fazla 4 yem atıyorum fazla atmayın dokunur ..

ha bırde balıgınıza ayda 2 kere fln şu yıyeceklerden atabılırsınız

:)ISPANAK:) ıspanağı kaynatıpta koymanız gerekıyor .. kucuk parcalarla atarsanız ama sunu bılmıs olun soyle yanı kaynatın derken kaynattıktan sonra sogutun azcık oyle verın sıcak sıcak verırsenız balıgınızın halı ne olur bılmıyorum Very Happy

:)BEZELYE:) bezelyeyıde soyledıgım gıbı haslayın ve ardından sogutun kucuk parcalarla atın ..

:)MUZ:) bu muzu çok sert muz alın zaten kucuk kucuk parcalarla vereceksınız suda dağılırmı bılmıyorum hıc denemedım ama cok fazla vermeyın sakın ha yoksa olur ona gore tmmı ?

Işte bu kadar arkadaslar sızınde bıldıklerınız varsa yorum olarak yazın ınternetten arastıranlarda gorsun Smile
TeRLaN
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
TeRLaN

birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Empty
MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconPerş. Haz. 13, 2013 3:47 am

Pek anlasılmıyo düzenlermisin?
https://jbturkey.1forum.biz
NapUp
Süper Mod.
Süper Mod.
NapUp

MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconPerş. Haz. 13, 2013 4:07 am

Ben hal ederdim ama çok üşendim Very Happy Bakayım bir,oldu tamam
TeRLaN
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
TeRLaN

MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconPerş. Haz. 13, 2013 4:17 am

oww kankam süpersin ♥
emotionsss
Mehdin'in bitanecik aşkı
Mehdin'in bitanecik aşkı

MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconPerş. Haz. 13, 2013 10:47 am

paylaşım için teşekkürler selin Smile
NapUp
Süper Mod.
Süper Mod.
NapUp

MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconPerş. Haz. 13, 2013 10:26 pm

Mehdin Songül duygulandım resme bak Sad
emotionsss
Mehdin'in bitanecik aşkı
Mehdin'in bitanecik aşkı

MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconPerş. Haz. 13, 2013 11:21 pm

ahah senin de olur inş. Very Happy Smile
NapUp
Süper Mod.
Süper Mod.
NapUp

MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconPerş. Haz. 13, 2013 11:28 pm

Aman aman Mehdin zaten  sevgili bulmakla kafayı bozmuş istemem ben Very Happy
jeyla
Üye
Üye
jeyla

MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconCuma Haz. 14, 2013 12:55 am

saplik iyidir apo dogru diyon aynen apo ya katiliyorum imzan super
TeRLaN
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
TeRLaN

MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconCuma Haz. 14, 2013 2:36 am

♥ songüüüüüüüüüüüüüüllll diyorum♥
emotionsss
Mehdin'in bitanecik aşkı
Mehdin'in bitanecik aşkı

MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconCuma Haz. 14, 2013 4:53 am

Very Happy Very Happy
niallınmidesi
Üye
Üye
niallınmidesi

MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconCuma Haz. 14, 2013 7:44 am

konuyu saptırmayın .D
TeRLaN
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
TeRLaN

MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconCuma Haz. 14, 2013 8:10 am

Very Happy aynen
NapUp
Süper Mod.
Süper Mod.
NapUp

MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconCuma Haz. 14, 2013 9:13 am

sulandırmayın Very Happy
emotionsss
Mehdin'in bitanecik aşkı
Mehdin'in bitanecik aşkı

MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconCuma Haz. 14, 2013 11:02 am

karıştırmayın Very Happy Very Happy
jeyla
Üye
Üye
jeyla

MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconC.tesi Haz. 15, 2013 5:50 am

karisacagi kadar karismis zaten Very Happy
emotionsss
Mehdin'in bitanecik aşkı
Mehdin'in bitanecik aşkı

MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconC.tesi Haz. 15, 2013 8:04 am

azıcık daha karıştıralım köö Razz Razz
jeyla
Üye
Üye
jeyla

MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconPaz Haz. 16, 2013 1:14 am

tamam yeni konu bulun o zaman
emotionsss
Mehdin'in bitanecik aşkı
Mehdin'in bitanecik aşkı

MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconPaz Haz. 16, 2013 1:41 am

bööööğğğ Very Happy
TeRLaN
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
TeRLaN

MesajKonu: Geri: birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı   birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı Bullet-star-iconPtsi Haz. 24, 2013 10:37 am

Very Happy konu gitmiş lan

birazda hayvanlardan konusalım örnegin balıkk :) balığı olan koşsunn :) - japon balıgı
1 sayfadaki 1 sayfası