# JUSTIN BIEBER TURKEY FAN #
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

# JUSTIN BIEBER TURKEY FAN #

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Deneme Moderatör Alımları Başladı!

+5
NapUp
Heart
TeRLaN
chocolate.
Hunter.
9 posters
YazarMesaj
Hunter.
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
Hunter.

Deneme Moderatör Alımları Başladı! Empty
MesajKonu: Deneme Moderatör Alımları Başladı!   Deneme Moderatör Alımları Başladı! Bullet-star-iconCuma Haz. 07, 2013 10:59 pm

Sitenin aktifliği açısından deneme moderatör alımları başlamıştır.
Deneme moderatör olmaya hak kazanmışlar 1-2 hafta izleyenecek ve moderatör olmak için hak kazananlara moderatörlük verilecek.
Deneme mod. olmak için sitede aktif olmalısınız. Konular açmalı, açılan konulara yorum yapmalısınız. Deneme mod olmak isteyenler aşağıdaki forumu doldurup konunun altına yorum yapsınlar.

Adınız:
Yaşınız:
Nerede yaşıyorsunuz:
Tecrübeleriniz ve rütbeleriniz:
Neden yetkili olmak istiyorsunuz:
Bu forum bir ayda ne katabilirsiniz:

1-2 hafta boyunca yaptığımız gözlemlerle sonuçmaları 'özel mesaj' olarak size aktaracağız.
http://demilovatotr.yetkinforum.com/
chocolate.
Bayan Mod.
Bayan Mod.
chocolate.

MesajKonu: Geri: Deneme Moderatör Alımları Başladı!   Deneme Moderatör Alımları Başladı! Bullet-star-iconC.tesi Haz. 08, 2013 10:19 am

Adınız:Melike
Yaşınız:16
Nerede yaşıyorsunuz:Bandırma
Tecrübeleriniz ve rütbeleriniz:Bir çok sitede adminlik yaptım. Photoscape kullanıyorum.
Neden yetkili olmak istiyorsunuz:Yaz aylarında vakit geçirmek için Very Happy
Bu forum bir ayda ne katabilirsiniz:Gelişitrip üye getirebilirim
Hunter.
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
Hunter.

MesajKonu: Geri: Deneme Moderatör Alımları Başladı!   Deneme Moderatör Alımları Başladı! Bullet-star-iconC.tesi Haz. 08, 2013 10:54 am

chocolate. demiş ki:
Adınız:Melike
Yaşınız:16
Nerede yaşıyorsunuz:Bandırma
Tecrübeleriniz ve rütbeleriniz:Bir çok sitede adminlik yaptım. Photoscape kullanıyorum.
Neden yetkili olmak istiyorsunuz:Yaz aylarında vakit geçirmek için Very Happy
Bu forum bir ayda ne katabilirsiniz:Gelişitrip üye getirebilirim

Teşekkürler. Forumunuz dikkate alınacaktır. 1-2 hafta sonra özel mesaj olarak sonuç göndereceğiz.
TeRLaN
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
TeRLaN

MesajKonu: Geri: Deneme Moderatör Alımları Başladı!   Deneme Moderatör Alımları Başladı! Bullet-star-iconC.tesi Haz. 08, 2013 11:56 am

1 hafta içinde Süper Moderatörlük verilecektir.
https://jbturkey.1forum.biz
Heart
Süper Mod.
Süper Mod.
Heart

MesajKonu: Geri: Deneme Moderatör Alımları Başladı!   Deneme Moderatör Alımları Başladı! Bullet-star-iconPaz Haz. 09, 2013 12:06 am

Adınız:İrem
Yaşınız:18
Nerede yaşıyorsunuz:Antakya/Hatay
Tecrübeleriniz ve rütbeleriniz:Bir web sitem var magazin haberleri paylabiliyorum ve hikaye anket de yapabiliyorum çeviri yapabiliyorum photoshop yapabiliyorum gifs yapabiliyorum
Neden yetkili olmak istiyorsunuz:Her zaman açık olurum yani her gün diyebilirim
Bu forum bir ayda ne katabilirsiniz:Konu paylşabilirim konu payaştıkça Google da ad daha fazla gözükür buda üye getirir
http://magazinblogu.blogstop.com
TeRLaN
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
TeRLaN

MesajKonu: Geri: Deneme Moderatör Alımları Başladı!   Deneme Moderatör Alımları Başladı! Bullet-star-iconPaz Haz. 09, 2013 12:21 am

En kısa zamanda başvuru yapanlara yetkileri verilecektir..
NapUp
Süper Mod.
Süper Mod.
NapUp

MesajKonu: Geri: Deneme Moderatör Alımları Başladı!   Deneme Moderatör Alımları Başladı! Bullet-star-iconPaz Haz. 09, 2013 4:40 am

Adınız:Alperen
Yaşınız:14
Nerede yaşıyorsunuz:Türkiye
Tecrübeleriniz ve rütbeleriniz:İngilizcem hayatta kalacak kadar iyi. Adminimiz ile birlikte 3 e yakın sitede çalıştık. Türkiye deki ünlü forumlarda aktif üyeliğim var. Forum olayında çok eskiyim. 9 yaşından beri moduk ve adminlik yapıyorum.Dahası biçilmiş kaftanım.
Neden yetkili olmak istiyorsunuz: Benim önder kişiliğimin herkese örnek olmasını istiyorum.Şakayı kenara bırakalım. Ben bir forumdaysam o forum ilerlemelidir.
Bu forum bir ayda ne katabilirsiniz:Üye getiremem. Adsense ile alakam yok ama ben varsam forum vardır diyorum. Çok kendini beğenmiş değilim. Ama bu mesaj böyle oldu.
TeRLaN
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
TeRLaN

MesajKonu: Geri: Deneme Moderatör Alımları Başladı!   Deneme Moderatör Alımları Başladı! Bullet-star-iconPaz Haz. 09, 2013 4:43 am

hangi bölümleri istersin kanka ?genel olarak hepsini mi yoksa sadece bazılırını mı
NapUp
Süper Mod.
Süper Mod.
NapUp

MesajKonu: Geri: Deneme Moderatör Alımları Başladı!   Deneme Moderatör Alımları Başladı! Bullet-star-iconPaz Haz. 09, 2013 5:40 am

siz nasıl uygun.....Saçmalamayayım genel Very Happy
charming
Üye
Üye
charming

MesajKonu: Geri: Deneme Moderatör Alımları Başladı!   Deneme Moderatör Alımları Başladı! Bullet-star-iconPtsi Haz. 10, 2013 12:36 am

Adınız:Merve
Yaşınız:17
Nerede yaşıyorsunuz:İzmir
Tecrübeleriniz ve rütbeleriniz:Birçok sitede daha da önemlisi kaliteli sitelerde adminlik yaptım.İstenilen çoğu şeyi yapabilirim.Photoshop,hikaye,anket vb.Güncel konuları oldukça takip ederim.Hemen her şeyden haberim olur.
Neden yetkili olmak istiyorsunuz:Forumlarda bulunduğum zaman o forum mutlaka ilerler.Ayrıca bu tür ortamları seviyorum.
Bu forum bir ayda ne katabilirsiniz:Forumu ilerletirim üye getiririm.Sürekli ama dikkat çekici konular açabilirim.Yani çok şey kazanırsınız.. Smile
TeRLaN
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
TeRLaN

MesajKonu: Geri: Deneme Moderatör Alımları Başladı!   Deneme Moderatör Alımları Başladı! Bullet-star-iconPtsi Haz. 10, 2013 1:27 am

merve hoşgeldin aramıza. Paylaşımlara bakarak yorum yapabiliriz.paylaşım yaparsan yetkin verilir en kısa zamanda..
NapUp
Süper Mod.
Süper Mod.
NapUp

MesajKonu: Geri: Deneme Moderatör Alımları Başladı!   Deneme Moderatör Alımları Başladı! Bullet-star-iconPtsi Haz. 10, 2013 4:19 am

Tabi düzenli ve sık ise Very Happy
BurakLBS
Süper Mod.
Süper Mod.
BurakLBS

MesajKonu: Geri: Deneme Moderatör Alımları Başladı!   Deneme Moderatör Alımları Başladı! Bullet-star-iconÇarş. Haz. 12, 2013 7:10 am

Adminlik verilmeyecek mi ya Very Happy
NapUp
Süper Mod.
Süper Mod.
NapUp

MesajKonu: Geri: Deneme Moderatör Alımları Başladı!   Deneme Moderatör Alımları Başladı! Bullet-star-iconPerş. Haz. 13, 2013 3:16 am

Sanmam değil sanrım Very Happy
niallınmidesi
Üye
Üye
niallınmidesi

MesajKonu: Geri: Deneme Moderatör Alımları Başladı!   Deneme Moderatör Alımları Başladı! Bullet-star-iconPerş. Haz. 20, 2013 3:39 am

Adınız:Sıla
Yaşınız:13
Nerede yaşıyorsunuz:istanbul
Tecrübeleriniz ve rütbeleriniz:bir kaç sitede modaretörlük yapmıştım ve beni çok begenmislerdi .. photoscape programım var ve konu da açabilirim sürekli :)yorumlarda yapabılırım :)bu foruma hikaye paylasabilirim sonra tavsiyeler verebılırım herkeze Smile
Neden yetkili olmak istiyorsunuz: ben bırseyler paylasmayı severım aklıma ne gelırse paylasırım çok yarıdm sever oldugumdan sızlerle paylasmak ısterım bırcok seyı
Bu forum bir ayda ne katabilirsiniz:birçok üye getireceğimden eminim :)bu siteye uye olmak ısteyen bır suru arkadasım var.
Hunter.
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
Hunter.

MesajKonu: Geri: Deneme Moderatör Alımları Başladı!   Deneme Moderatör Alımları Başladı! Bullet-star-iconCuma Haz. 21, 2013 11:39 am

Konuyu ben açtım şimdi ben başvuru yapıyorum..ajhklajs.
Dikkate alınmayacağını biliyorum, sadece öylesine yazıyorum.

Adınız:Ayşegül
Yaşınız:13.
Nerede yaşıyorsunuz:Kocaeli.
Tecrübeleriniz ve rütbeleriniz:Birçok sitede mod. deneme mod.'luk yaptım. Kendime ait bir sitemde var.Gif,photoshop  vb. yapmaya yeni başladım. 
Neden yetkili olmak istiyorsunuz:Aldığım yetkilerin tümünü yapabiliyorum. Şu ana kadar görev aldığım yerlerde sadece 1 yerde sorun çıktı. Yapabileceğimi düşünüyorum yani.
Bu foruma bir ayda ne katabilirsiniz:2-3 kullanıcı getirebilirim. Kullanıcı getirmekten ziyade fazlaca konu açabilirim ki buda foruma + puan kazandırır. Forumumuz da ki konu sayıları yükseldikçe (tabii etkili yorumlarda lazım.) google'da konu arandığında bizim sayfamız çıkar ve daha fazla misafir ve daha fazla tanınırız.

Bu formu doldurduktan sonra rütbe alamayacağımı biliyorum. Fakat bunu doldurmuşken şunu da belirtmek istiyorum;  site ile ilgili yardım edebileceğim konular olabileceğini düşünüyorsanız bana söyleyin lütfen.
Jenny.
Üye
Üye
Jenny.

MesajKonu: Geri: Deneme Moderatör Alımları Başladı!   Deneme Moderatör Alımları Başladı! Bullet-star-iconPaz Tem. 07, 2013 10:20 am

Adınız: Özlem
Yaşınız: 13
Nerede yaşıyorsunuz: İstanbul
Tecrübeleriniz ve rütbeleriniz: Bir çok sitede rütbem var.
Neden yetkili olmak istiyorsunuz: Ayşegül'ün sitesiymiş, ben de onun sitesinde katkı sağlamak isterim.
Bu forum bir ayda ne katabilirsiniz: Ne gerekirse.

Deneme Moderatör Alımları Başladı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grafiker alımları açılmıuştır!