# JUSTIN BIEBER TURKEY FAN #
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

# JUSTIN BIEBER TURKEY FAN #

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Emma Watson Üniversiteye dönmeyi planlıyor

3 posters
YazarMesaj
chocolate.
Bayan Mod.
Bayan Mod.
chocolate.

Emma Watson Üniversiteye dönmeyi planlıyor Empty
MesajKonu: Emma Watson Üniversiteye dönmeyi planlıyor   Emma Watson Üniversiteye dönmeyi planlıyor Bullet-star-iconPaz Haz. 09, 2013 6:37 am

Emma Watson Üniversiteye dönmeyi planlıyor YEN%C4%B0LOGOHABER

Hollywood'da muhteşem bir kariyere sahip olan The Bling Ring aktrisi Emma Watson, Rookie dergisine en büyük arzusu hakkında konuştu ve Brown Üniversitesindeki eğitimini tamamlamak istediğini söyledi.
Ben herhangi bir gereksinimleri var olmayan, çok açık bir müfredatın olduğu gerçeğini seviyorum. 9 veya 10 yaşındayken Potter'a başladığım zaman bir bakıma kendi eğitimimden sorumluydum. İstediğim zaman kendi eğitimimi tasarlayabilmeyi sevdim. Ve müfredatta o kadar da önemli olmayan konularda bağımsız çalışmalar yapabildim.
Zor derslerin yükü üstüne birde medyanın gözleri üzerinde olunca Emma, kişiliğinin gizli olduğu için oldukça rahat olduğunu söylüyor.
İlginç çünkü insanlar bana şu tarz şeyler söyleyip duruyor, 'Dışarı çıkmayıp her zaman kulüplere gidip sarhoş olmaman gerçekten harika.' Bunun için minnettarım ama doğam gereği içe dönük biriyim.
NapUp
Süper Mod.
Süper Mod.
NapUp

MesajKonu: Geri: Emma Watson Üniversiteye dönmeyi planlıyor   Emma Watson Üniversiteye dönmeyi planlıyor Bullet-star-iconPtsi Haz. 10, 2013 10:47 pm

Paylaşım için Teşekkürler Butonu !
Hunter.
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
Hunter.

MesajKonu: Geri: Emma Watson Üniversiteye dönmeyi planlıyor   Emma Watson Üniversiteye dönmeyi planlıyor Bullet-star-iconPaz Haz. 23, 2013 12:39 am

İçin ne geliyorsa onu yapmalı.
Teşekkürler.
http://demilovatotr.yetkinforum.com/

Emma Watson Üniversiteye dönmeyi planlıyor
1 sayfadaki 1 sayfası